Camila MB1079L Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Nikiel |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Camila |
| Lumeny | 945 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 100-240V 50/60Hz |
| Moc | 13.5W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 5,5 |
| Szerokość (cm) | 16 |
| Długość (cm) | 75 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003