Camali CLN-88018-5W-M-3K Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Natynkowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Camali |
| Lumeny | 686 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 24 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 200-240V |
| Moc | 5W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 4,5 |
| Wysokość (cm) | 14,8 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003