Cali WL-21017-GD Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Przyłóżkowe |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Cali |
| Lumeny | 153 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 45 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 2.5W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 16 |
| Szerokość (cm) | 5,5 |
| Długość (cm) | 6 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003