COSMO Szary 187884 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GX53 |
| IP | IP55 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 10W |
| IP | 55 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | COSMO |
| Rozmiar rozety | 175 x 175 mm |
| Wysokość (cm) | 80 |
| Głębokość (cm) | 17,5 |
| Szerokość (cm) | 17,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 18 x 18 x 68 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003