COPERNICO SP12 NERO czarna 197319 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 12 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | COPERNICO |
| Rozmiar klosza | Ø 710 x H 590 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 60 mm |
| Regulowana wysokość | 84 – 172,7 |
| Wysokość (cm) | 84 |
| Głębokość (cm) | 71 |
| Szerokość (cm) | 71 |
| Wymiary opakowania (cm) | 68 x 31 x 46 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003