COMPO PL10 biała 125510 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 76W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | COMFORT |
| Rozmiar rozety | 340 x 500 mm |
| Wysokość (cm) | 195 |
| Głębokość (cm) | 72 |
| Szerokość (cm) | 34 |
| Wymiary opakowania (cm) | 0 x 0 x 0 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003