CLOUD Biały 285207 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 4000 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 17500h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 33W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | CLOUD |
| Rozmiar rozety | Ø 200 mm |
| Wysokość (cm) | 14 |
| Głębokość (cm) | 46 |
| Szerokość (cm) | 52 |
| Wymiary opakowania (cm) | 61 x 53 x 20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003