CIRCUS Czarny 291437 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 36W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | CIRCUS |
| Rozmiar klosza | L 745 x H 820 x P 180 mm |
| Rozmiar rozety | 160 x 200 mm |
| Regulowana wysokość | 107 – 282 |
| Wysokość (cm) | 107 |
| Głębokość (cm) | 16 |
| Szerokość (cm) | 74,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 77 x 10 x 77 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003