CIRCOLO LED M 11605 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 660lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 70° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 21W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 21WIP20 |
| Napięcie | 50/60Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Jadalnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki (cm) | 7.5 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 4 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 60 cm |
| Długość podstawy (cm) | 30 cm |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Wysokość (cm) | max 140 |
| Wymiary opakowania (cm) | 67.8 x 9.8 x 67 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003