CIRCOLO LED CH-45 3000K 10928 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 560lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 70° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 18W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Wysokość podsufitki (cm) | 13 |
| Szerokość podsufitki (cm) | 5.5 |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 45 |
| Szerokość (cm) | 45 cm |
| Wysokość (cm) | 13 cm |
| Długość (cm) | 50 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 16.3 x 50.5 x 50.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003