CEDRO M 11665 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Kolor uzupełniający | Silk gray |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 HzHz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Modern classic |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki (cm) | 7.5cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 5.5cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 25cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 50cm |
| Szerokość (cm) | 50cm |
| Wysokość (cm) | max 130cm |
| Uwagi | Lampa zawiera dekoracyjny uchwyt BALLERINA umożliwiający regulację przewodu. |
| Wymiary opakowania (cm) | 53 x 27.5 x 53 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003