CEDRO L 11672 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafony |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 7 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 15W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 HzHz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | 7 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Modern classic |
| Szerokość (cm) | 78cm |
| Wysokość (cm) | 20cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003