CANAPA SP6 beżowa 134826 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Lina |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 15W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | CANAPA |
| Rozmiar rozety | Ø 95 mm |
| Regulowana wysokość | 115 – 134 |
| Wysokość (cm) | 115 |
| Głębokość (cm) | 9,5 |
| Szerokość (cm) | 9,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 22 x 22 x 13 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003