CAMELEON ADAPTER CTLS 8281 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Adapter |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 6A, 3,7kVA |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
| Szerokość (cm) | 3.7 cm |
| Wysokość (cm) | 11 cm |
| Długość (cm) | 7 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 14.5 x 7.5 x 7.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003