Brasco Down PND-56215-080RPC-BK-3KS4K-TRDIMM Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Brasco Down |
| Kolor klosza | Biały |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 3000 lm |
| Barwa światła | Możliwość przełączania |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K + 4000K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 220V |
| Moc | 60W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 80 |
| Wysokość (cm) | 5 |
| Wysokość całkowita (cm) | 150 |
| Opcja ściemniania | Tak |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003