Brasco Down PND-56215-060RPP-GD-3KS4K-TRDIMM Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Brasco Down |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Silikonowy |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 2400 lm |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K i 4000K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 40W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 60 |
| Wysokość (cm) | 5 |
| Wysokość całkowita (cm) | 150 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003