Bonnie SLC78004/10W WH Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Rodzaj | Lampa natynkowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Bonnie |
| Lumeny | 840 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 24 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne techniczne |
| Napiecie | AC:100-240V |
| Moc | 10W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 10 |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Długość (cm) | 10 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 3 lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003