Bari PL-463 Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Kinkiet zewnętrzny elewacyjny |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Kolekcja | Bari |
| Lumeny | 570 lm |
| Barwa światła | Neutralna biel |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 85-265V |
| Moc | 10W |
| IP | IP54 |
| Wysokość (cm) | 17,5 |
| Szerokość (cm) | 8,5 |
| Długość (cm) | 17,5 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003