Bares SLR-73142-200W Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Naświetlacz solarny |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP65 |
| Kolekcja | Bares |
| Kolor klosza | Szary |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 1670 lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | DC3.2V |
| Moc | 200W |
| IP | IP65 |
| Wysokość (cm) | 35.18 |
| Szerokość (cm) | 4.3 |
| Długość (cm) | 28.46 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003