BLANCHE SP6 BIANCO biała 035581 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, tkanina |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP65 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Napięcie | 5.4-6.4 V DC |
| Moc | 2W |
| IP | 65 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | BIT |
| Rozmiar rozety | 65 x 65 mm |
| Wysokość (cm) | 7 |
| Głębokość (cm) | 7 |
| Szerokość (cm) | 6,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 8 x 8 x 9,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003