BAR LED S 11584 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Rodzaj | Liniowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 1800lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 100° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 27W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 27WIP20 |
| Napięcie | 50/60Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki (cm) | 7 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 4 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 1.9 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 1.9 cm |
| Długość podstawy (cm) | 30 cm |
| Wysokość (cm) | max 160 |
| Długość (cm) | 120 |
| Wymiary opakowania (cm) | 125.5 x 10.3 x 10.3 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003