Ateia PLF-53472-3K-WH Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Kolekcja | Ateia |
| Kolor klosza | Biały |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 2600 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 220-240 |
| Moc | 21W |
| IP | IP44 |
| Średnica (cm) | 40 |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003