Arni PLF-83947-S-CL Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Arni |
| Kolor klosza | Biały |
| Lumeny | 1680 lm |
| Barwa światła | Neutralna biel |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 24W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 38 |
| Wysokość (cm) | 7 |
| Gwarancja / godziny | 3 lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003