Aria MD17012002-1A Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Aria |
| Kolor klosza | Dymiony |
| Lumeny | 84 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 6W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 10 |
| Wysokość (cm) | 16 |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Długość (cm) | 10 |
| Wysokość całkowita (cm) | 120 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003