Amaya WL-22782-WH Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, silikon |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Amaya |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 1200 lm |
| Barwa światła | Wybór barwy przed zainstalowaniem |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K/4000K/6000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 20W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 10,8 |
| Szerokość (cm) | 27,4 |
| Długość (cm) | 40 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003