Altisma CLN-6677-75-WH-GD-3K Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Rodzaj | Lampa natynkowa – tuba |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Złoty wewnątrz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Altisma |
| Lumeny | 1100 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | AC220-240V |
| Moc | 10W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 7,5 |
| Wysokość (cm) | 7,5 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003