Almelo PND-83812-20 Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Almelo |
| Kolor klosza | Akryl |
| Lumeny | 2920 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 49W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 81,8 |
| Wysokość (cm) | 18 |
| Wysokość całkowita (cm) | 170 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003