Alfa zasilanie do systemu magnetycznego o mocy 200W i napięciu 48V kolor biały AZ4674 Azzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Zasilanie do systemu ALFA Magnetic 200W |
| Maksymalna moc: | 200 |
| Źródła światła: | |
| Wysokość (cm): | 4,5 |
| Szerokość (cm): | 35,5 |
| Długość (cm): | 2,3 |
| Materiał wiodący: | Metal / PC |
| Kolor wiodący: | Biały |
| Napięcie (V): | 230 |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy ALFA MAGNETIC - 48V |
| Rodzaj | Zasilanie do systemu ALFA Magnetic 200W |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Biały |
| IP | IP20 |
| Montaż | Szyna |
| Wysokość produktu [cm] | 4,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 2,3 |
| Długość produktu [cm] | 30,5 |
| Napięcie | ~ 230V / ⎓ 48V |
| Moc | 200W |
| Klasa ochrony | 3 |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003