Alfa sterownik zewnętrzny do systemu magnetycznego o mocy 200W i napięciu 48V AZ4692 Azzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Sterownik zewnętrzny do systemu ALFA Magnetic 200W |
| Maksymalna moc: | 200 |
| Źródła światła: | |
| Wysokość (cm): | 3 |
| Szerokość (cm): | 21,5 |
| Długość (cm): | 11,5 |
| Materiał wiodący: | Metal |
| Kolor wiodący: | Aluminium |
| Napięcie (V): | 48 |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy ALFA MAGNETIC - 48V |
| Rodzaj | Zasilacz zewnętrzny MAGNETIC DRIVER MEANWELL 200W 48V OUTER |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| IP | IP20 |
| Wysokość produktu [cm] | 3 |
| Szerokość produktu [cm] | 11,5 |
| Długość produktu [cm] | 21,5 |
| Napięcie | ~ 230V / ⎓ 48V |
| Moc | 200W |
| Klasa ochrony | 3 |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003