Alessia 5280-840RP-WH-3 Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Akryl |
| Materiał dodatkowy | Stop metali |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Alessia |
| Kolor klosza | Akrylowy |
| Lumeny | 2200 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 40W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 51 |
| Wysokość (cm) | 8,5 |
| Wysokość całkowita (cm) | 120 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003