Alessia 5280-832RC-WH-4 Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafony |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Alessia |
| Kolor klosza | Biały |
| Lumeny | 1760 lm |
| Barwa światła | Neutralna biel |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 32W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 41 |
| Wysokość (cm) | 8,5 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003