Aleria PLF-39573-300S-28W-WH Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Aleria |
| Kolor klosza | Biały |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 3000 lm |
| Barwa światła | Stała oraz opcja przełączania |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | Przód: 2800K + 4000K + 6000K, bok zawsze 2800K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 220V |
| Moc | 28W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 2.4 |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Długość (cm) | 30 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003