Alata PND-72836-300R-24W-BL Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Alata |
| Kolor klosza | Biały |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 2900 lm |
| Barwa światła | Możliwość przełączania |
| Temperatura barwowa | 2800K + 4000K + 6000K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 220V |
| Moc | 24W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 30 |
| Wysokość (cm) | 2.4 |
| Wysokość całkowita (cm) | 120 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003