Alata PLF-72836-480R-36W-WH Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Alata |
| Kolor klosza | Biały |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 4300 lm |
| Barwa światła | Możliwość przełączania |
| Temperatura barwowa | 2800K + 4000K + 6000K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 220V |
| Moc | 36W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 48 |
| Wysokość (cm) | 2.4 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003