Alata PLF-72836-400R-32W-WO Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Drewno |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Kolekcja | Alata |
| Kolor klosza | Opalowy |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| Lumeny | 3800 lm |
| Barwa światła | Wybór barwy przed zainstalowaniem |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 2800K / 4000K / 6000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 32W |
| IP | IP44 |
| Średnica (cm) | 40 |
| Wysokość (cm) | 2,4 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003