Alani PND-34375-1-BK Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, szkło, akryl |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Alani |
| Kolor klosza | Przezroczysty |
| Materiał klosza | Szklany |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 588 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 6W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 10 |
| Wysokość (cm) | 17 |
| Wysokość całkowita (cm) | 120 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003