AXEL Biały 272245 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Drewno |
| Materiał dodatkowy | Tkanina |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | AVION |
| Rozmiar klosza | L 495 x H 230 x P 510 mm |
| Rozmiar rozety | 215 x 155 mm |
| Regulowana wysokość | 48 – 112 |
| Wysokość (cm) | 48 |
| Głębokość (cm) | 51 |
| Szerokość (cm) | 49,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 53 x 53 x 22 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003