ALFA szyna podtynkowa 1m MAGNETIC52 GIPS1 + 2x END CAP Biała AZ5457 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Szyna podtynkowa GIPS1 |
| Rodzaj szynoprzewodu: | ALFA MAGNETIC52 48V |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Aluminium |
| Wysokość produktu [cm]: | 5.2 |
| Szerokość produktu [cm]: | 6.9 |
| Długość produktu [cm]: | 100 |
| Wysokość wpustu [cm]: | 4.9 |
| Szerokość otworu montażowego [cm]: | 2.7 |
| Napięcie: | 48V |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy ALFA MAGNETIC - 48V |
| Rodzaj | Szyna 1m system ALFA MAGNETIC52 podtynkowa (GIPS1) + 2 zaślepki |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| IP | IP20 |
| Montaż | Podtynkowe |
| Wysokość produktu [cm] | 5,2 |
| Szerokość produktu [cm] | 6,9 |
| Długość produktu [cm] | 100 |
| Napięcie | ⎓ 48V |
| Klasa ochrony | 3 |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003