ALFA maskownica 1m Biała MAGNETIC27 COVER AZ5443 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Maskownica |
| Rodzaj szynoprzewodu: | ALFA MAGNETIC27 48V |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wysokość produktu [cm]: | 0.7 |
| Szerokość produktu [cm]: | 2.7 |
| Długość produktu [cm]: | 100 |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy ALFA MAGNETIC - 48V |
| Rodzaj | Listwa maskująca 1m system Alfa |
| Materiał | PVC |
| Kolor dominujący | Biały mat |
| IP | IP20 |
| Montaż | Szyna |
| Wysokość produktu [cm] | 0,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 1,8 |
| Długość produktu [cm] | 100 |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003