ALFA SZYNOPRZEWÓD JEDNOFAZOWY MAGNETYCZNY PROFIL TRACK MAGNETIC 52 GIPS1
towar niedostępny
Opis
| Wysokość (cm) | 5,2 |
| Szerokość (cm) | 2,5 |
| Szerokość podstawy | 7 cm |
| Długość | 200cm |
| Napięcie | 48V |
| Rodzaj szyn | jednofazowa magnetyczna 48V |
| Rodzaj montażu | Podtynkowe |
| System | Alfa |
| Rodzaj | Szyna, profil |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy ALFA MAGNETIC - 48V |
| Rodzaj | TRACK LINE |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Montaż | Podtynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 5,2 |
| Szerokość produktu [cm] | 6,9 |
| Długość produktu [cm] | 200 |
| Napięcie | ⎓ 48V |
| Klasa ochrony | 3 |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003