ALBURY LAMPA SUFITOWA LED 15W 1420 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Plastik |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | ALBURY |
| Moc | max 15W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 1400lm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Plastik |
| Szerokość (cm) | 38.5 |
| Wysokość (cm) | 7.5 |
| Długość (cm) | 38.5 |
| Styl lampy | Klasyczny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 1 klasa ochronności |
| Klasa energetyczna | F |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 40.5 x 9 x 40.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003